Tel:
Chiny Pneumatyczne zawieszenie Wiosna producent
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

E-mail: linda@662n.com Mob: +8613924100039 (WhatsAPP)

Wechat: airspringG Skype: guomat

             

 

Dom Aktualności

Główne obszary zastosowania resorów pneumatycznych GUOMAT, nie tylko samochód, ale także maszyna

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Certyfikaty
Chiny GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Certyfikaty
Opinie klientów
GUOMAT ma wiele rodzajów wiosnę powietrza i może dokładnie spełniają nasze wymagania. Masz cenę przewagę i profesjonalny zespół serwisowy.

—— Vlad z Rosji

Sprężyna zawieszenia pneumatycznego przeszła test i pasują do naszego modelu samochodu. Dzięki współpracy znamy się nawzajem.

—— Eric z Azji Południowo-Wschodniej

Dziękuję bardzo za cierpliwość i szybką odpowiedź.GUOMAT daje mi dużą pomoc, czas dostarczenia jest bardzo szybki.

—— Peter z Europy

Jesteś bardzo profesjonalny w swojej sprzedaży, staram się rozszerzyć swoją pracę we Włoszech, jeśli jesteś osobiście zainteresowany osiąganiem zysków.

—— Ivan z Włoch

firma Aktualności
Główne obszary zastosowania resorów pneumatycznych GUOMAT, nie tylko samochód, ale także maszyna
najnowsze wiadomości o firmie Główne obszary zastosowania resorów pneumatycznych GUOMAT, nie tylko samochód, ale także maszyna
Główne obszary zastosowania resorów pneumatycznych GUOMAT, nie tylko samochód, ale także maszyna

Dzięki ciągłemu doskonaleniu wymagań społecznych nieustannie dążymy do zapewnienia dokładności kontroli sprzętu, bezpieczeństwa użytkowania sprzętu, elastyczności użytkowania sprzętu, stabilności itp. Zalety sprężyn powietrznych były stopniowo odkrywane przez wszystkich i stały się nowym przełomem w wielu branżach. Wysoko matowe sprężyny powietrzne dokonały doskonałej poprawy wydajności wielu urządzeń przemysłowych, takich jak: przemysłowe pralki amortyzujące powietrze. Po ponownym zamontowaniu amortyzatora sprężyny powietrznej może skutecznie zmniejszyć hałas generowany przez pralkę podczas pracy. I wibracje, aby pozbyć się dylematu poprzedniej przemysłowej pralki, która wymaga dodatkowego „ułożenia ziemi”; deflektor sprężyny powietrznej: dokładniejsza odległość kontrolna, miękka i twarda regulowana sprężyna odchylająca, odpowiednia dla większej liczby typów obiektów odchylających, przy jednoczesnym osiągnięciu dobrego efektu korekcji. Opierając się na swoich wyjątkowych zaletach i doskonałej wydajności, sprężyny powietrzne zaczęły stopniowo przenikać do wielu dziedzin przemysłu, takich jak samochody, produkcja i amortyzacja.

Według statystyk w 2015 r. Wskaźnik wyposażenia w resory pneumatyczne na całym rynku północnoamerykańskim osiągnął 71%, Europa osiągnęła 63%, a Azja osiągnęła tylko 5%. W Europie i Stanach Zjednoczonych popularność resorów pneumatycznych wzrosła kilka lat temu. Bardzo wysoko. Elity krajowe uznają sytuację rozwojową. W ostatnich latach, dzięki ciągłym wysiłkom Chińczyków, nadążającym za trendami i starannemu zaspokajaniu potrzeb klientów, krajowe resory pneumatyczne osiągnęły szybki rozwój. Sprężyny powietrzne o wysokiej matowości można stosować w różnych branżach, a ich wydajność została znacznie poprawiona.

Obszary zastosowania resorów pneumatycznych obejmują głównie następujące trzy kategorie (ale nie tylko te trzy kategorie):

Jeden. Wymaga zastosowania amortyzatorów lub branż wymagających amortyzacji
Jak wspomniano powyżej, ze względu na szczególny charakter tłumienia sprężyn powietrznych, efekt pochłaniania wstrząsów przez pralki, stemple i mosty pływające jest znacznie lepszy niż w przypadku tradycyjnych stalowych sprężyn zwojowych i poduszek. Sprężyny powietrzne Górne i dolne pokrywy końcowe są połączone gumowymi poduszkami powietrznymi i sprężonym powietrzem, które mogą zmniejszyć dowolną częstotliwość drgań do 1 Hz. Ponadto, ponieważ można regulować miękkość i sztywność sprężyny powietrznej, można ją wykorzystać do pochłaniania wstrząsów w różnych warunkach obciążenia bez wymiany amortyzatora i osiągnąć zadowalający efekt pochłaniania wstrząsów.

dwa. Sprzęt wymagający podnośnika / kompaktowego cylindra
Takie jak młyn do klejenia, maszyna do odlutowywania, walec kalandrujący itp., Po regulacji i użyciu, wewnętrzne ciśnienie sprężyny powietrznej jest stałe, co może zapewnić stabilną i ciągłą moc urządzenia zgodnie z wymaganiami użytkownika. W odróżnieniu od tradycyjnego stałego urządzenia mocującego, w przypadku spotykania się z nietypowymi warunkami, reakcja mechanicznego obniżenia jest zwykle zablokowana lub nawet bezpośrednio uszkodzona. Głównym środkiem siłowników hydraulicznych jest awaryjne odciążenie, chociaż siłowniki hydrauliczne mogą chronić sprzęt zgodnie z. Jest bardzo wątpliwe, czy szybkość reakcji siłownika hydraulicznego może spełnić wymagania rzeczywistej sytuacji na miejscu. Podczas napotykania nienormalnych operacji, ze względu na ściśliwość powietrza, sprężyna powietrzna może być dalej ściskana, co powoduje, że sprzęt „istnieje droga powrotna”, aby uniknąć dalszego uszkodzenia sprzętu.

trzy. Kierunek siły jest w kierunku łuku lub powierzchni
Takie jak: moduł do śledzenia słońca, drzwi na zawiasach, podnośnik nożycowy, silnik płyty przesuwnej itp. W przeszłości, gdy wymagano naprężenia powierzchni, zawsze wykonywano szereg skomplikowanych obliczeń i eksperymentów na prostym łuku lub powierzchni jeziora. Ostatecznie trzeba było go przetestować kilka razy, a najlepsze można wybrać po uważnej obserwacji praktyki. Plan, który wymaga dużej ilości pracy i dużej ilości zasobów ludzkich i finansowych, stanowi problem. Sprężyna powietrzna ma wysoki stopień miękkości, a jednocześnie zapewniając efekt i efekt pochłaniania wstrząsów, może prawie bezpośrednio wyeliminować etapy projektowania i eksperymentu dla operacji na zakrętach lub na zakrzywionych powierzchniach, a także ma stosunkowo wysoką zdolność dostosowywania pracy, gdy jest bezpośrednio wprowadzana w posługiwać się.

GUOMAT AIR SPRINGS Technology Co., Ltd. to zaawansowane i innowacyjne przedsiębiorstwo w Chinach. Od momentu powstania Gaomat zawsze stosował się do swoich pierwotnych zamiarów, wytwarzając wyłącznie najlepszą jakość, a nie najtańszą, zapewniając produkty w przystępnej cenie i wysokiej jakości. Pogoń i przyciąganie talentów są neutralne pod względem kosztów. Przestrzegaj zasad organizacji grupy wybitnych inżynierów krajowych i zagranicznych, zapuszczaj korzenie w pierwszej linii produkcyjnej, łącz rzeczywistą sytuację produkcyjną, aktywnie podsumowuj charakterystykę procesu produkcyjnego, zachęcaj do innowacji i kontynuuj próby nowej poprawy produkcji programy. Od pięciu lat nadal się zakorzenia. Wszystkie modele GOMART zostały sukcesywnie uznane przez chińskie autorytatywne agencje oceny i przeszły certyfikację systemu standaryzacji ISO9001-VDA6.1. Chińska agencja. Wśród produktów własnej produkcji GMAT kompleksowo opracowane produkty obejmują teraz główne obszary zastosowań resorów pneumatycznych, takie jak przemysłowe resory pneumatyczne, sprężarki powietrza, amortyzatory powietrza do samochodów osobowych / autobusów / ciężarówek itp., I są szeroko stosowane w amortyzacji i podnoszenie. Podnoszenie, prasowanie, pochłanianie / zapewnianie siły zakrętu lub powierzchni.

Pub Czas : 2020-03-18 14:49:03 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

Osoba kontaktowa: Mrs. Linda Lin

Tel: 008613924100039

Faks: 86-20-37310259

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
Nr 1, Keyuan Road, Baiyun District, Guangzhou, Guangdong, 510540, Chiny
Tel:86-20-22925001
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Pneumatyczne zawieszenie Wiosna dostawca. © 2017 - 2021 suspensionairspring.com. All Rights Reserved.