Tel:
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

E-mail: linda@662n.com Mob: +8613924100039 (WhatsAPP)

Wechat: airspringG Skype: guomat

             

 

Dom

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Certyfikaty
Chiny GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD Certyfikaty
Opinie klientów
GUOMAT ma wiele rodzajów wiosnę powietrza i może dokładnie spełniają nasze wymagania. Masz cenę przewagę i profesjonalny zespół serwisowy.

—— Vlad z Rosji

Sprężyna zawieszenia pneumatycznego przeszła test i pasują do naszego modelu samochodu. Dzięki współpracy znamy się nawzajem.

—— Eric z Azji Południowo-Wschodniej

Dziękuję bardzo za cierpliwość i szybką odpowiedź.GUOMAT daje mi dużą pomoc, czas dostarczenia jest bardzo szybki.

—— Peter z Europy

Jesteś bardzo profesjonalny w swojej sprzedaży, staram się rozszerzyć swoją pracę we Włoszech, jeśli jesteś osobiście zainteresowany osiąganiem zysków.

—— Ivan z Włoch

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
Molding machine
Air spring Curing machine
German WP GK - 190 - e mixer
Vulcanizing machine
Industrial Air Spring production line
Audi Q7 Air Suspension Parts
BMW Air Suspension Parts
Air Suspension Compressor production line
Audi A6 Air Suspension Parts
W164 air suspension spirng
Audi A6C5 Air Suspension Parts
Truck and Bus Air Spring
air Suspension spring parts

Molding machine

Molding machine to make the rubber bellows

Air spring Curing machine

Air spring Curing machine

German WP GK - 190 - e mixer

German WP GK - 190 - e mixer

Vulcanizing machine

Vulcanizing machine

Industrial Air Spring production line

Industrial Air Spring production line

Audi Q7 Air Suspension Parts

Audi Q7 Air Suspension Parts

BMW Air Suspension Parts

BMW Air Suspension Parts production line

Air Suspension Compressor production line

Air Suspension Compressor production line

Audi A6 Air Suspension Parts

Audi A6 Air Suspension Parts

W164 air suspension spirng

W164 air suspension spirng

Audi A6C5 Air Suspension Parts

Audi A6C5 Air Suspension Parts

Truck and Bus Air Spring

Truck Air Springs production line Bus Air Spring production line

air Suspension spring parts

air Suspension spring parts

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
little parts of air spring
A8 new air suspension spring

little parts of air spring

little parts of air spring

A8 new air suspension spring

A8 new air suspension spring

1
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
Laboratory equipment

Laboratory equipment

Laboratory equipment

 • Linia produkcyjna
  Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd posiada 11 linii produkcyjnych do produkcji naszych resorów pneumatycznych.

  Linia produkcyjna do produkcji naszych resorów pneumatycznych

  1. Mieszanie gumy: ćwiczenia i obróbka gumy


  2. Produkcja mieszków gumowych: mieszek wykonany z wewnętrznej jest warstwą gumy, środek to dwie warstwy tkaniny z kordu, a na zewnątrz jest warstwa gumy. Przez stałą formę je razem.

  3. Inne akcesoria do formowania: części plastikowe, podstawa żelazna, podstawa aluminiowa, płyta żelazna i inne akcesoria sprzętowe, części te zostały wykonane w różnych formach.

  4. Mieszek i inne akcesoria są zbierane przez maszynę i tworzą sprężynę powietrzną.

  5. Detekcja szczelności powietrznej: każda produkcja dobrej sprężyny powietrznej wypełnia powietrze, a następnie wkłada się ją do wody, aby sprawdzić, czy wyciek gazu pęcherzykowego.

  6. Jakość: próba śrutowania, test zmęczeniowy, ciśnienie powietrza do śrutowania w fabryce GUOMAT wynosi do 30 atmosferycznie

  ciśnienie, zmęczenie, aby osiągnąć 3 miliony razy, spełniają międzynarodowe standardy.

  7. Pakowanie: kwalifikowane produkty do pakowania, zazwyczaj są opakowaniami kartonowymi, wymagają specjalnego, mocnego opakowania drewnianego, inne to etykietowanie opakowań według wymagań klienta.

  • OEM / ODM
   Guangzhou Guomat Air Spring Co Ltd oferuje OEM / ODM

   Wyprodukowaliśmy wiele resorów pneumatycznych zgodnie z wymaganiami klienta, które są zgodne z OEM / ODM, które oferują nam klienci.

   GUOMAT może zgodnie z wymaganiami innego producenta do produkcji produktów i akcesoriów produktu, lub też zwany przez autoryzowanego OEM. W imieniu obróbki podwykonawcy może również reprezentować przetwarzanie podwykonawstwa. Przyzwyczajenie domowe zwane wspólną produkcją, trzy do przetwarzania i OEM może przynieść dla Ciebie to, co klient OEM oznacza rynek, klienci OEM, tym bardziej większy udział w rynku dla twojego produktu. GUOMAT uważa, że ​​OEM jest produktem globalnego podziału ekonomicznego przemysłu pracy, który jest coraz bardziej szczegółowy. Może pomóc przedsiębiorstwom zwiększyć zasoby w zakresie konfiguracji zdolności innowacyjnych, w największym możliwym stopniu w celu zmniejszenia inwestycji w środki trwałe.

   Producent rozszerza swoje marki, przed drogą są trzy: albo siebie; Lub przejęcia powiązanych przedsiębiorstw; Zarządzanie wyjściami i wyjściami, marka, robienie OEM, dla tak zwanego "zarządzania wirtualnego". W praktyce większość firm wybiera trzecią drogę. Przedsiębiorstwa zajmujące się podstawowymi technologiami i produktami po utworzeniu dojrzałej sieci marketingowej nie mogą już inwestować w produkcję, ale w taki sposób, że zmuszają inne przedsiębiorstwa do produkcji, aby dokończyć zadanie produkcyjne. W ten sposób wystarczy zapłacić koszty materiałowe i koszty procesu, bez konieczności ponoszenia kosztów amortyzacji sprzętu, budowy własnej fabryki i ryzyka związanego z zarządzaniem produkcją, również w dowolnym czasie, zgodnie ze zmianą rynku, zgodnie z potrzebą złożyć zamówienie. Może to promować gotowy produkt w celu stworzenia nowych korzyści biznesowych, pielęgnować i wzmacniać wewnętrzny napęd ekspansji przedsiębiorstwa, poprawiać zdolności zarządzania i poziom zarządzania oraz oczekiwać na wyższy poziom operacji kapitałowych.

   Przetwarzanie próbek klienta GUOMAT i Stanów Zjednoczonych:

   Skręca i zmienia współpracę między Guatematem a klientem w Stanach Zjednoczonych

   Przede wszystkim jest to bardzo wdzięczne naszym klientom, którzy zdecydowali się na współpracę z firmą GUOMAT, po długiej wizycie i konsultacjach, amerykańskim klientem Drew wstępnym w systemie GUOMAT w ramach 500 sprężyn pneumatycznych G3013. To produkty GUOMAT po raz kolejny poza krajem, obsługujące globalną współpracę. Ale proces współpracy między nami jest bardzo kręty.

   Bazując na wcześniejszych doświadczeniach, wyraźnie wiemy, że amerykańscy klienci w zakresie jakości produktów i wymagań firmy są bardzo wysokie, rygorystyczne i niemal wymagające. Po długim badaniu, aby zrozumieć, Drew miał wstępne uznanie nas, ale także na wysokie produkty Matt mają duże zainteresowanie, więc zapewniamy klientom trzy próbki, klient otrzymał próbkę po pomiarze, wysokie koni Specjalne produkty są nadal całkiem zadowalające i stawiają wyższe wymagania. Klienci do konkretnych wymagań jeden po drugim, aby uporządkować to ponownie, GUOMAT szczegółowo obsługi klienta i aktywnie skontaktować się z inżynierami produkcji starszych, sytuacja w odpowiednim czasie do Drew opinii i konsultacji, aby zrobić naszą najlepszą zdolność do zapewnienia satysfakcja dla Drew Produkt.

   Drew oficjalnie złożył jedno zamówienie wcześniej, firma Drew wysłała nas na więcej niż dziesięć stron umowy fabrycznej, szczegółowy widok umowy fabrycznej klienta potrwa pół dnia. Po podpisaniu umowy klienci z USA przesłali specyfikacje produktów i szczegółowe informacje o produkcie, po kilku wymianach, klienci naszej firmy o sile i jakości produktu mają wyższy poziom rozpoznawalności. Więc formalnie podpisaliśmy umowę o współpracy.

   Goodyear 1S3-013 Poduszka powietrzna sprężynowa do poduszek powietrznych Super Cushion Mini Lobe do motocykla Harley

   USA klientów do naszej wypłaty zaliczki, my zgodnie z niestandardowymi wymaganiami klienta po raz pierwszy wyprodukował trzy produkty zgodnie z próbki popytu klienta, wysłane do Stanów Zjednoczonych do firmy Drew potwierdzone. W tym czasie Drew również planował przyjść do inspekcji fabryki, jesteśmy dla Drew przygotowani do studiowania projektu, aby zrobić pozytywne przygotowanie. Kiedy próbka wysłana do Stanów Zjednoczonych, po przetestowaniu firmy Drew, próbka jest zgodna z wymaganiami klienta i ostatecznie przyczyniła się do masowej produkcji 500 zamówień.

   W tej chwili data dostawy nie jest daleko. Ponieważ czas jest bardzo pilny, zgodnie z poprzednim cyklem produkcyjnym, po prostu nie możemy ukończyć liczby 500. To znowu kłopot, klient jest spragniony towarów, ale w żadnym wypadku nie jesteśmy w stanie wyprodukować 500 produktów w krótkim czasie. Po konsultacji klient poprosił nas, abyśmy najpierw przesłali mu 200 powietrza i resztę morza. Jeśli podejmiemy koszt transportu lotniczego, będzie to oznaczać, że transakcja będzie niewielkim zyskiem, ale aby skorzystać z pierwszej koncepcji usług, musimy to zrobić. Uzgodnione na życzenie klienta.

   200 produktów wyprodukowanych dobrze, klient wysłał swojego szanghajskiego agenta Sally do inspekcji w Kantonie i odwiedził fabrykę, Sally obserwowała fabrykę i zakończyła towar, rzeczywista sytuacja zgłoszona klientom w USA, a następnie, klienci z USA znaleźli nas Kolor cynku pierścień jest grubszy niż kolor poprzedniej próbki, a pierścień dociskowy ma niewielkie odkształcenie podczas zginania, a pozostałe są zgodne z wymaganiami. Chociaż ta niewielka wada nie ma wpływu na użycie produktu. Jednak ostateczni klienci z USA lub w związku z tym odrzucił partię produktów.

   Różnica głębi kolorów i pierścień są trochę zgięte.

   Goodyear 1S3-013 Poduszka powietrzna sprężynowa do poduszek powietrznych Super Cushion Mini Lobe do motocykla Harley

   Drew zapytał, albo zgodnie ze swoją prośbą o poprawę, albo zwrócił przedpłatę. Umowa doprowadziła do dylematu. W desperacji, wciąż musimy się zmobilizować, aby aktywnie czesać naszą produkcję nie zauważyliśmy szczegółów problemu i aktywnie komunikować się z naszym sektorem produkcyjnym, ponownie cynku (ocynkowanego cynku trudno jest zapewnić, że każda głębia koloru jest spójna, więc z klientem po podjęciu decyzji o ustawieniu białego cynku) pierścienia dociskowego i zatrzymując uwagę na intensywność i poprawiając wymagania dotyczące zarządzania QC.

   Wreszcie, towary ostatecznie zakończyły produkcję, ale także po przetestowaniu, zgodnie z wszystkimi wymaganiami klientów, wszystkich wysłanych towarów, firma Drew w końcu usatysfakcjonowana węzłem pieniędzy.

   Poznaj klienta wszystkie wymagania

   Goodyear 1S3-013 Poduszka powietrzna sprężynowa do poduszek powietrznych Super Cushion Mini Lobe do motocykla Harley

   Współpraca z tą firmą Drew jest naprawdę czasochłonna i pracochłonna, ale ona również sprawia, że ​​robimy duże postępy, to te firmy z krajów rozwiniętych "wymagające", tylko po to, aby nas poprowadzić i posunąć się naprzód. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów, aby sprostać wymaganiom bardziej zaawansowanych klientów i stale promować i rozwijać nasze produkty, nawet jeśli rozwiązanie to tylko niewielki problem.

  • R & D

   Badania i Rozwój Guangzhou Guomat Air wiosennym Co., Ltd

   GUOMAT ma 10/08 str rofessional badania i rozwój osoby team.The zespół R & D zapewnić naszej fabryki mają ciągły kreatywności i produkt updates.At obecny, badamy i rozwój rodzajów wiosenne powietrze są: wzór, typ tulei, rodzaj pęcherza, montaż i klasy wkrótce.

   Do znacznych ulepszeń technik, produktów i usług, osiągnięć naukowych badań nad produktami o niezawodnej jakości, koszt jest wykonalne, innowacyjny, materiały, sprzęt, technologie i usługi aktywności układowej. Oszczędny, nowość, stosowanie metod naukowych, więc tworzenie nowej wiedzy. Wydatki na badania i rozwój, ilość badań i rozwoju personelu, badania i rozwój w tym artykule, ubiegać się o patent na GUOMAT.

  Szczegóły kontaktu
  GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

  Osoba kontaktowa: Mrs. Linda Lin

  Tel: 008613924100039

  Faks: 86-20-37310259

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
  Nr 1, Keyuan Road, Baiyun District, Guangzhou, Guangdong, 510540, Chiny
  Tel:86-20-22925001
  Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Pneumatyczne zawieszenie Wiosna dostawca. © 2017 - 2023 suspensionairspring.com. All Rights Reserved.