Tel:
Chiny Pneumatyczne zawieszenie Wiosna producent
GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

E-mail: linda@662n.com Mob: +8613924100039 (WhatsAPP)

Wechat: airspringG Skype: guomat

             

 

Dom

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD

Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. znajduje się w Guangzhou, około 15 minut jazdy od lotniska Baiyun. Nasze produkty to głównie sprężyna pneumatyczna, mieszek gumowy, sprężyna z zawieszeniem pneumatycznym, sprężarka z zawieszeniem pneumatycznym i zamontowany system zawieszenia. Są one szeroko stosowane w autobusach, ciężarówkach, kabinach, fotelach pojazdów, luksusowych samochodach i maszynach przemysłowych.

Brama fabryczna GUOMAT :

Założona w 2008 roku, nasza firma obejmuje 20 000 ㎡ i znajduje się w dzielnicy Taihe Town Baiyun. Wraz z szybkim rozwojem naszej firmy, jesteśmy teraz wyposażeni w zmodernizowane warsztaty i zaawansowane gumowe resory pneumatyczne. Jesteśmy pierwszą firmą, która rozpoczęła działalność w zakresie sprężyn powietrznych i stała się jedną z największych baz produkcji sprężyn pneumatycznych w Chinach.

W 2017 r. Rozpoczęliśmy współpracę z amerykańskimi klientami High Tech w celu dostosowania produktów naszych klientów i logo naszych klientów. Każdego roku jest około 10 000 zamówień. W ciągłej współpracy produkty spełniają międzynarodowy standard kontroli ISO / TS16949: 2009, a klienci są bardzo zadowoleni z produkowanych produktów. To jest nasze wysokie uznanie ze strony amerykańskich klientów, a także daje nam wielką motywację.

W 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z German GmbH, głównie przemysłowymi resorami pneumatycznymi, które nadają się do urządzeń przemysłowych. Udało nam się opracować i wyprodukować naturalną uszczelkę powietrzną skóry, aby dotrzeć do pneumatycznej sprężyny kołnierzowej 700 mm, a roczne zapotrzebowanie klienta wynosi kilkaset.

Wraz z rozwojem biznesu i zapotrzebowaniem na klientów, nasza firma rozpoczęła działalność z TomLog Corporation w 2010 r., Naszym strategicznym partnerem na Tajwanie. Następnie opracowaliśmy program sprężarek powietrza i działalność związaną ze sprężynami powietrznymi, w 2015 r. Ameryka Goodyear Corporation spotkała się z przeniesieniem udziałów w zakładzie w Ameryce Północnej, nasza firma otrzymała agenta sprzedaży sprężyn pneumatycznych w Chinach, zapewniając większy wybór dla naszych klientów. Nasza firma przyjmuje najbardziej zaawansowane krajowe urządzenia do obróbki pneumatycznej i międzynarodową technologię produkcji. W połączeniu z unikalnym procesem produkcyjnym, nasza firma ściśle przestrzega międzynarodowych standardów produkcji i nie szczędzi wysiłków, aby stworzyć produkty światowej klasy. Dołożymy wszelkich starań, aby sprężyna powietrzna była szeroko stosowana w kraju i za granicą, i aby coraz więcej klientów cieszyło się najlepszym efektem tłumienia.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Agent

Eksporter

marki : GUOMAT

Ilość pracowników : 159~189

Coroczne wyprzedaże : 5999900-6999900

Rok założenia : 2006

pc Export : 60% - 70%

Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. Historia

Guangzhou Guomat Air Spring Co, Ltd. została założona w 2008 roku, firma zajmuje powierzchnię 20000 metrów kwadratowych, kapitał zakładowy wynosi 10 milionów juanów, istniejące różne rodzaje profesjonalnego i technicznego personelu to 85 osób. Z rozwojem biznesu i popyt na klientów, nasza firma rozpoczęła działalność z TomLog Corporation w 2010 r., naszym strategicznym partnerem na Tajwanie. Następnie opracowaliśmy program sprężarek powietrza i działalność związaną ze sprężynami pneumatycznymi.

W 2011 r. Firma GUOMAT wprowadziła technologię pneumatycznych sprężyn i pomp do limuzyny, urządzenia produkcyjne i inżynierów technicznych, otworzyła linię produkcyjną pneumatycznych sprężyn pneumatycznych i samochodowych oraz rynek sprężyn samochodowych, eksportowanych do Europy i Stanów Zjednoczonych i innych krajów

W 2012 roku GUOMAT dołącza do krajowego i międzynarodowego zespołu sprzedaży alibaba. Zespół ds. Sprzedaży personelu i umiejętności. Więcej intensywnej świadomości obsługi. W 2015 roku Ameryka Goodyear Corporation spotkała się z przeniesieniem udziałów w zakładzie w Ameryce Północnej, nasza firma otrzymała agenta sprzedaży dla resorów pneumatycznych w Chinach, zapewniając większy wybór dla naszych klientów.

Na początku 2013 roku rozpoczęliśmy badania i rozwój sprężyny powietrznej samochodu. Cała linia produkcyjna powstała również w połowie roku. Sprężyna pneumatyczna Mercedes-Benz, sprężyna pneumatyczna samochodu BMW, sprężyna powietrzna samochodu Audi zaczęła być produkowana.

W 2014 r. Produkty opracowane przez sprężarkę pneumatyczną Mercedes-Benz, sprężarkę pneumatyczną BMW oraz pompę sprężonego powietrza Audi. Następnie linia produkcyjna zaczęła nabierać kształtu. Rozpoczęliśmy produkcję pompy zawieszenia samochodowego.

W 2017 r. Rozpoczęliśmy współpracę z amerykańskimi klientami High Tech w celu dostosowania produktów naszych klientów i logo naszych klientów. Każdego roku jest około 10 000 zamówień. W ciągłej współpracy produkty spełniają międzynarodowy standard kontroli ISO / TS16949: 2009, a klienci są bardzo zadowoleni z produkowanych produktów. To jest nasze wysokie uznanie ze strony amerykańskich klientów, a także daje nam wielką motywację.

W 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z German GmbH, głównie przemysłowymi resorami pneumatycznymi, które nadają się do urządzeń przemysłowych. Udało nam się opracować i wyprodukować naturalną uszczelkę powietrzną skóry, aby dotrzeć do pneumatycznej sprężyny kołnierzowej 700 mm, a roczne zapotrzebowanie klienta wynosi kilkaset.

Wraz z gwałtownym rozwojem firmy, GUOMAT ma teraz nowoczesny zakład i zaawansowane urządzenia do produkcji sprężyn gumowych, jest najwcześniejszą chińską firmą produkującą sprężyny powietrzne. Firmy, które stosują markę GUOMAT o dobrej jakości, stale podnoszą jakość produktów, poprawiają wydajność tłumienia pojazdów, to potężna pochwała dla firmy produkującej sprężyny powietrzne o wysokim stopniu zaawansowania.

Z biegiem lat firma ściśle zgodnie z prawem spółek, przepisami dotyczącymi administrowania przepisami dotyczącymi rejestracji spółek i wymogami nowoczesnego systemu zarządzania przedsiębiorstwem, standaryzowanej działalności, stopniowo ustanawiają doskonałą strukturę zarządzania osobą prawną, opracowała solidną organizację i odpowiedzialność każdego działu.

Usługowe

Koncepcja usługi GUOMAT

Po pierwsze, szanować klienta, zrozumieć klienta, nadal dostarczać ponad oczekiwania klientów produktów i usług, czy klienci na zawsze partnerów.Jest to nasz zawsze nalegał i popierał koncepcję usługi.This sekundy, klient zawsze na pierwszym miejscu, klient jest nabywcy towarów, nie jest producentem problemów;

Po drugie, klient zawsze ma rację, klient jest kupującym towary, nie jest producentem problemów, po drugie, klient najbardziej świadomy swoich potrzeb i zainteresowań, to, co firmy muszą zebrać informacje, po trzecie, ponieważ klienci mają spójny "naturalny", to ten sam kłótliwy klient kłóci się ze wszystkimi klientami.

Po trzecie, trzy elementy satysfakcji klienta: zadowolenie towaru: odnosi się do klientów zadowolonych z jakości towaru. Satysfakcja usługi: odnosi się do klienta za zakupione towary przed sprzedażą, sprzedaż, serwis posprzedażny pewnej postawy.Jak bez względu na to, jak doskonałe towary, cena jest rozsądna, kiedy pojawi się na rynku, musi polegać na tej usłudze. "Obsługa posprzedażna sprawia, że ​​stałym klientem". Zadowolenie z obrazu odnosi się do społecznej opinii publicznej do kompleksowej siły i (SMED), uczciwość, SINCERITY, sprytny (SMART), badania (STUDY) angielskie akronim pięć słów "5 s" oznacza "SMILE" koncepcja jest najbardziej reprezentatywnych innowacji w zakresie kultury usług, nie tylko ma charakter ludzki w czasie rzeczywistym, ale również znaczna manewrowość Smile: skromny uśmiech.  

Szczegółowe informacje na temat działu znajdują się w rozdziale rzeczywistym, zarządzaniu "6S" firmy GUOMAT


Złoto i dziewięć srebrnych dziesięciu, wszystkie gałęzie przemysłu zaczynają się martwić, Gao Ma jest większością nowych i starych klientów przez silne wsparcie, chociaż wielu kolegów musi pracować nadgodziny późną nocą, ale nadal pamiętać zarządzanie firmą ducha dokument, wykonaj dobrą robotę Zarządzanie stroną "6S".

Róg magazynu: czysty magazyn może nie tylko poprawić efektywność pracowników, aby pokazać ducha twarzy, najważniejsze jest, aby w pełni chronić informacje o magazynie jest dokładny, aby zapewnić klientom uzyskać czas, utrzymać dobry wizerunek firmy.

GWARANCJA Obsługa maszyn "6S"

Grzejna maszyna do prasowania "6S" firmy GUOMAT

System zarządzania wagą "6S" firmy GUOMAT

Czy praca w zakładach produkcyjnych "6S", nie tylko sprawi, że scena jest czysta i porządna, pracować porządnie, bardziej ciągle poprawiać jakość i efektywność pracy, najważniejsze jest to, że przedsiębiorstwa i pracownicy poprzez wymagania zarządzania "6S", wspólny rozwój a także wspólne postępy, aby pomóc pracownikom w pozytywnym nastawieniu do rozwoju dobrych zachowań.
Mimo że jesteśmy bardzo zadowoleni, nie zapominamy chwili na najwyższe standardy własne, od małych rzeczy do rozpoczęcia, a następnie penetrują jakość produkcji, od góry do dołu koncentrycznie, aby osiągnąć naszą wielką markę!

Firma Zespół

Zespół GUOMAT Team S

Główny menadżer

Centrum Marketingowe

 • Dział OEM
 • Sprzedaż zagraniczna
 • Krajowy dział sprzedaży
 • Dział obsługi klienta posprzedażnego.

Centrum produkcyjne

 • Produkcja: warsztat wulkanizacji, warsztat mechaniczny, warsztat montażowy
 • Dział zakupów
 • Dział jakości
 • Dział kontroli materiałowej, PMC, centrum logistyczne, magazyn

Centrum Badań i Rozwoju

 • Dział techniczny
 • chemiczny

Centrum Zasobów Ludzkich

 • Dział personalny
 • Oddział Logistyki
 • Dział szkoleniowy

Centrum finansowe

 • Dział Finansowy
 • Dział Zarządzania

Project Center

GUOMAT i Stany Zjednoczone przetwarzają próbki klientów:

Twists and Turns Współpraca między klientem Guomat a Stanami Zjednoczonymi

Po pierwsze, jest bardzo wdzięczny naszym klientom Drew zdecydował się współpracować z GUOMAT, po długiej wizycie i konsultacji, amerykański klient kupił wstępnie w GUOMAT pod zamówienie 500 G3013 pneumatyczne. To produkty GUOMAT po raz kolejny z kraju, obsługujące globalną współpracę. Ale proces współpracy między nami jest bardzo kręty.

W oparciu o doświadczenia z przeszłości wyraźnie wiemy, że klienci z USA w zakresie jakości produktów i wymagań firmy w zakresie wytrzymałości są bardzo wysokie, w stopniu niemal wymagającym. Po długich badaniach mających na celu zrozumienie, Drew miał wstępne uznanie nas, ale także na wysokie produkty Matt mają duże zainteresowanie, więc zapewniamy klientom trzy próbki, klient otrzymał próbkę po pomiarze, produkty specjalne konia są wciąż całkiem satysfakcjonujące i wysunęły wyższe wymagania. Klienci spełniający specyficzne wymagania jednego po drugim, aby uporządkować je ponownie, szczegółowo omówić z personelem obsługi klienta GUOMAT i aktywnie skontaktować się z starszymi inżynierami firmy, aby w odpowiednim czasie przekazać informacje zwrotne i konsultacje z Drew, aby jak najlepiej zapewnić satysfakcja dla Drew Produkt.

Drew oficjalnie złożył jedno zamówienie, zanim firma Drew wysłała nam więcej niż dziesięć stron umowy fabrycznej, szczegółowy widok umowy fabrycznej klienta zajmie pół dnia. Po podpisaniu umowy klienci z USA przesłali specyfikacje produktu i szczegółowe informacje o produkcie, po kilku wymianach klienci o sile i jakości produktu naszej firmy mają wyższy stopień uznania. Więc formalnie podpisaliśmy umowę o współpracy.

Goodyear 1S3-013 Super sprężyna poduszkowa z poduszką powietrzną do poduszek powietrznych dla motocykli Harley

Klienci z USA do naszej zaliczki, zgodnie z niestandardowymi wymaganiami klienta po raz pierwszy wyprodukowaliśmy trzy produkty zgodnie z próbkami zapotrzebowania klienta, wysłane do Stanów Zjednoczonych do firmy Drew potwierdzone. W tym okresie Drew planuje również przyjść do naszej inspekcji fabryki, jesteśmy dla Drew przygotowani do przestudiowania projektu, aby przygotować go pozytywnie. Gdy próbka wysłana do Stanów Zjednoczonych po testach firmy Drew, próbka jest zgodna z wymaganiami klienta, ostatecznie przyczyniła się do masowej produkcji 500 zamówień.

W tej chwili data dostawy nie jest daleko. Ponieważ czas jest bardzo pilny, zgodnie z poprzednim cyklem produkcyjnym po prostu nie możemy ukończyć liczby 500. To znowu kłopoty, klient niepokoi się towarami, ale w żadnym wypadku nie mamy możliwości wyprodukowania 500 produktów w krótkim czasie. Po konsultacji klient poprosił nas o wysłanie do niego 200 powietrza i reszty morza. Jeśli przyjmiemy koszty transportu lotniczego, oznacza to, że transakcja będzie niewielkim zyskiem, ale aby skorzystać z pierwszej koncepcji firmy, musimy to zrobić. Zgodził się na życzenie klienta.

200 produktów wyprodukowanych dobrze, klient wysłał swojego agenta z Szanghaju Sally do inspekcji w Guangzhou i odwiedził fabrykę, Sally obserwowała fabrykę i dokończyła towary, rzeczywista sytuacja zgłoszona klientom z USA, a następnie klienci z USA znaleźli nas Kolor cynku pierścień jest grubszy niż kolor poprzedniej próbki, a pierścień ciśnieniowy ma niewielkie odkształcenie przy zginaniu w czasie klamry, a pozostałe są zgodne z wymaganiami. Chociaż ta niewielka wada nie ma wpływu na użytkowanie produktu. Jednak ostateczni klienci z USA lub dlatego odrzucili partię produktów.

Różnica w głębi kolorów i pierścień jest lekko wygięty.

Goodyear 1S3-013 Super sprężyna poduszkowa z poduszką powietrzną do poduszek powietrznych dla motocykli Harley

Drew zapytał, zgodnie z jego prośbą o poprawę lub zwrot przedpłaty. Umowa stała się dylematem. W desperacji wciąż musimy się zmobilizować, aby aktywnie połączyć naszą produkcję, nie zauważyliśmy szczegółów problemu i aktywnie komunikujemy się z naszym sektorem produkcyjnym, ponownie nakładając cynk (ocynkowany cynk jest trudny do zapewnienia, że ​​każda głębia koloru jest spójna, więc z klientem po podjęciu decyzji o ustawieniu białego cynku) pierścienia ciśnieniowego i wstrzymaniu uwagi na intensywność i poprawie wymogów zarządzania QC.

Wreszcie, towary ostatecznie zakończyły produkcję, ale także po testach, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami klientów, wszystkie wysłane towary, firma Drew w końcu usatysfakcjonowana węzłem pieniężnym.

Spełnij wszystkie wymagania klienta

Goodyear 1S3-013 Super sprężyna poduszkowa z poduszką powietrzną do poduszek powietrznych dla motocykli Harley

Współpraca z tą firmą Drew jest bardzo czasochłonna i pracochłonna, ale ona także czyni nas dużym postępem, to te firmy z krajów rozwiniętych, „wymagające”, prowadzą nas naprzód i zmierzają w kierunku postępu. Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, aby zapewnić, że spełniają one wymagania bardziej zaawansowanych klientów, a także stale promować i rozwijać nasze produkty, nawet jeśli jest to tylko niewielki problem.

GUANGZHOU GUOMAT AIR SPRING CO. , LTD
Nr 1, Keyuan Road, Baiyun District, Guangzhou, Guangdong, 510540, Chiny
Tel:86-20-22925001
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Pneumatyczne zawieszenie Wiosna dostawca. © 2017 - 2021 suspensionairspring.com. All Rights Reserved.